Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
PHANTOM GT CLUB DF FG/MG
Копачки за возрасни
Код на производ:
(CW6672-400)
NIKE

PHANTOM GT CLUB DF FG/MG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
2.694 ДЕН
Заштеда: 1.796 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот. Подетално

Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел овозможува да го контролирате секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Доминирајте на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: сина
 • Код на производ: CW6672-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG за природни површини се направени за прецизност и сила што победува на теренот.

Врзувањето на страна нуди голема површина за додавање и шутирање, додека текстурата на горниот дел овозможува да го контролирате секој удар.

Горниот дел е изработен од синтетички материјал, лесен за чистење и одржување.

Удобната постава и Dynamic Fit работ се поставени за поголема удобност.

Доминирајте на фудбалскиот терен во фудбалските копачки Nike Phantom GT CLUB DF FG/MG.

Спецификации:

 • Тапацирана влошка
 • Dynamic Fit раб
 • Врзување на страна
 • Боја: сина
 • Код на производ: CW6672-400
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош