Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
REEBOK LITE 2.0
Детски патики за трчање
Код на производ:
(FY9897)
Reebok

REEBOK LITE 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5
 • 1.5 32
 • 2 32.5
 • 2.5 33
 • 3 34
 • 3.5 34.5
 • 4 35
 • 4.5 36
 • 5 36.5
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 7 39
 • 10 10
 • 10.5 27
 • 11 27.5
 • 11.5 28
 • 12 29
 • 12.5 30
 • 13 30.5
 • 13.5 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
REEBOK LITE 2.0 се патики што ќе ви овозможат пријатно чувство на патеката. Наменети се првенствено за трчање, но исто така се и практичен избор за целодневно носење. Подетално

REEBOK LITE 2.0 се патики што ќе ви овозможат пријатно чувство на патеката.

Наменети се првенствено за трчање, но исто така се и практичен избор за целодневно носење.

Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил.

Нивната мрежеста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Пената EVA во средниот ѓон го амортизира притисокот и обезбедува лесна поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка им дава удобност и стабилност на вашите нозе.

Легендарното лого на Reebok додава автентичен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• EVA пена во средниот ѓон

• Издржлив ѓон од гума

• Боја: розова

• Код на производ: FY9897

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

REEBOK LITE 2.0 се патики што ќе ви овозможат пријатно чувство на патеката.

Наменети се првенствено за трчање, но исто така се и практичен избор за целодневно носење.

Горниот дел на патиките е изработен од синтетика и текстил.

Нивната мрежеста текстура обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Пената EVA во средниот ѓон го амортизира притисокот и обезбедува лесна поддршка на секој чекор.

Специјално дизајнираната влошка им дава удобност и стабилност на вашите нозе.

Легендарното лого на Reebok додава автентичен изглед.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: синтетика, текстил

• EVA пена во средниот ѓон

• Издржлив ѓон од гума

• Боја: розова

• Код на производ: FY9897

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1
1.5
2
2.5
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
7
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9019
1.423 ДЕН
Заштеда 35%
2.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV9044
Reebok ROYAL CLJOG 2 KC се детски патики инспирирани од ретро дизајн и се целосно прила...
1.618 ДЕН
Заштеда 35%
2.490 ДЕН
Помош