Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
ULTIMASHOW
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FX3624)
adidas

ULTIMASHOW

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Моментална Цена
2.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики за трчање adidas ULTIMASHOW, поради нивната удобност, одлично одговараат на вашето секојдневие. Подетално

Машките патики за трчање adidas ULTIMASHOW, поради нивната удобност, одлично одговараат на вашето секојдневие.

Средната подлога EVA обезбедува удобност и леснотија по целата должина на патиката, додека горниот дел се прилагодува на вашата нога.

Едноставниот дизајн ги прави одлични за комбинирање, додека карактеристичните линии и логото на адидас го откриваат вашиот спортски стил.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел: текстил

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / бела

• Код на производ: FX3624

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики за трчање adidas ULTIMASHOW, поради нивната удобност, одлично одговараат на вашето секојдневие.

Средната подлога EVA обезбедува удобност и леснотија по целата должина на патиката, додека горниот дел се прилагодува на вашата нога.

Едноставниот дизајн ги прави одлични за комбинирање, додека карактеристичните линии и логото на адидас го откриваат вашиот спортски стил.

Спецификации:

• Плиток профил

• Врзување

• Горен дел: текстил

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: црна / бела

• Код на производ: FX3624

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6718
adidas GALAXY 5 SHOES машките патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е из...
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2857
adidas KAPTIR SUPER SHOES се машки патики за трчање кои се наменети за сите вас кои сак...
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6721
adidas GALAXY 5 SHOES машките патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е из...
3.188 ДЕН
Помош