Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
FLEXAGON FORCE 3.0
Машки патики за тренинг
Код на производ:
(FX9623)
Reebok

FLEXAGON FORCE 3.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.952 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok Flexagon Force 3.0 се патики за тренинг за мажи, кои ќе ви помогнат да истраете до крај во теретана. Бескомпромисен комфор и уште поголема издржливост, тоа е она што целосно ги опишува овие патики. Подетално

Reebok Flexagon Force 3.0 се патики за тренинг за мажи, кои ќе ви помогнат да истраете до крај во теретана.

Бескомпромисен комфор и уште поголема издржливост, тоа е она што целосно ги опишува овие патики.

Горниот дел, направен од мрежест материјал, ќе овозможи целосен проток на воздух, така што нозете нема да се потат додека вежбате.

Средниот ѓон од пена ви нуди идеална рамнотежа помеѓу удобноста и враќањето на енергијата.

Влошката направена од специјална пена додава амортизација на секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, сива, црвена

• Горен дел: мрежа

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Влошка со пена

• Шифра на артикл: FX9623

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok Flexagon Force 3.0 се патики за тренинг за мажи, кои ќе ви помогнат да истраете до крај во теретана.

Бескомпромисен комфор и уште поголема издржливост, тоа е она што целосно ги опишува овие патики.

Горниот дел, направен од мрежест материјал, ќе овозможи целосен проток на воздух, така што нозете нема да се потат додека вежбате.

Средниот ѓон од пена ви нуди идеална рамнотежа помеѓу удобноста и враќањето на енергијата.

Влошката направена од специјална пена додава амортизација на секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: црна, сива, црвена

• Горен дел: мрежа

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Влошка со пена

• Шифра на артикл: FX9623

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тренинг
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY3946
3.672 ДЕН
Заштеда 20%
4.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S42786
Reebok Flexagon Energy TR се машки патики за тренинг во теретана. Бескомпромисен комфор...
2.318 ДЕН
Заштеда 25%
3.090 ДЕН
Помош