Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
RBK FULGERE SLIDE
Женски папучи
Код на производ:
(FX3085)
Reebok

RBK FULGERE SLIDE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална Цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 33.5 20.5
 • 4 34 21
 • 4.5 34.5 21.5
 • 5 35 22
 • 5.5 35.5 22.5
 • 6 36 23
 • 6.5 37 23.5
 • 7 37.5 24
 • 7.5 38 24.5
 • 8 38.5 25
 • 8.5 39 25.5
 • 9 40 26
 • 9.5 40.5 26.5
 • 10 41 27
 • 10.5 42 27.5
 • 11 42.5 28
 • 11.5 43 28.5
 • 12 44 29
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали сте на плажа или на базен, женските папучи Reebok FULGERE SLIDE се вашиот идеален избор. Подетално

Без разлика дали сте на плажа или на базен, женските папучи Reebok FULGERE SLIDE се вашиот идеален избор.

Обликуваниот, мек горен дел од EVA ќе им обезбеди удобност на вашите нозе во текот на денот покрај високите температури.

Едноставниот дизајн ги прави лесно прилагодливи во која било од вашите комбинации на облека.

Спецификации:

• Женски папучи за на плажа, базен или туширање

• EVA горен дел

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FX3085

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Без разлика дали сте на плажа или на базен, женските папучи Reebok FULGERE SLIDE се вашиот идеален избор.

Обликуваниот, мек горен дел од EVA ќе им обезбеди удобност на вашите нозе во текот на денот покрај високите температури.

Едноставниот дизајн ги прави лесно прилагодливи во која било од вашите комбинации на облека.

Спецификации:

• Женски папучи за на плажа, базен или туширање

• EVA горен дел

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FX3085

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 33.5 20.5
4 34 21
4.5 34.5 21.5
5 35 22
5.5 35.5 22.5
6 36 23
6.5 37 23.5
7 37.5 24
7.5 38 24.5
8 38.5 25
8.5 39 25.5
9 40 26
9.5 40.5 26.5
10 41 27
10.5 42 27.5
11 42.5 28
11.5 43 28.5
12 44 29
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош