Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
COPA SENSE.3 LL FG
Машки копачки
Код на производ:
(FW7270)
adidas

COPA SENSE.3 LL FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 2.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот. Однесете ја играта на повисоко ниво и освојте ја титулата победник со adidas COPA SENSE.3 LL FG копачките. Подетално

Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот.

Однесете ја играта на повисоко ниво и освојте ја титулата победник со adidas COPA SENSE.3 LL FG копачките.

Овој модел ви дава исклучителна удобност и нежен допир секогаш кога ќе стапите во контакт со топката.

Беспрекорната конструкција на горниот дел од вистинска кожа во анатомски облик ви дава прецизност при додавање, дриблинг и шутирање.

Дизајнирани за играње на цврсти површини, ѓонот TPU со стратешки поставени крампони обезбедува прилагодување и стабилност на теренот.

Спецификации:

 • Копачки за фудбал
 • Цел: цврста површина
 • Горен дел од вистинска кожа
 • Издржлив ѓон TPU
 • Боја: црна / бела / жолта
 • Код на производ: FW7270
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот.

Однесете ја играта на повисоко ниво и освојте ја титулата победник со adidas COPA SENSE.3 LL FG копачките.

Овој модел ви дава исклучителна удобност и нежен допир секогаш кога ќе стапите во контакт со топката.

Беспрекорната конструкција на горниот дел од вистинска кожа во анатомски облик ви дава прецизност при додавање, дриблинг и шутирање.

Дизајнирани за играње на цврсти површини, ѓонот TPU со стратешки поставени крампони обезбедува прилагодување и стабилност на теренот.

Спецификации:

 • Копачки за фудбал
 • Цел: цврста површина
 • Горен дел од вистинска кожа
 • Издржлив ѓон TPU
 • Боја: црна / бела / жолта
 • Код на производ: FW7270
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот. ...
3.413 ДЕН
Заштеда 40%
5.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
8.333 ДЕН
Заштеда 40%
13.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.773 ДЕН
Заштеда 40%
6.288 ДЕН
Помош