Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
NIKE PEGASUS TRAIL 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CK4305-300)
NIKE

NIKE PEGASUS TRAIL 2

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Зачувајте во листата на желби
Nike PEGASUS TRAIL 2 се машки патики за трчање. Тие се многу удобни и лесни. Новиот култен модел доби помодерен и пофункционален дизајн. Горниот дел е изработен од синтетика и текстил. Перфорираната текстура е екстремно нагласена и обезбедува зголемена циркулација на воздухот во деловите каде што е најпотребно. Пената Nike React обезбедува мек чекор и врвна удобност. Системот на врзување Flywire нуди поголема практичност. Намалувањето на масата на овие патики во споредба со моделот Pegasus 35 овозможува покомфорно искуство. Овие патики се одличен избор за сите што сакаат да трчаат. Можете да ги носите и за време на секојдневните активности. Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден. Трчаме сè повеќе и повеќе! СПЕЦИФИКАЦИИ: Горен дел: синтетика, текстил Гумен ѓон и технологија Nike React Прикажана боја: сина, сива, зелена Код на производ: CK4305-300 .
Подетално

Nike PEGASUS TRAIL 2 се машки патики за трчање.

Тие се многу удобни и лесни.

Новиот култен модел доби помодерен и пофункционален дизајн.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Перфорираната текстура е екстремно нагласена и обезбедува зголемена циркулација на воздухот во деловите каде што е најпотребно.

Пената Nike React обезбедува мек чекор и врвна удобност.

Системот на врзување Flywire нуди поголема практичност.

Намалувањето на масата на овие патики во споредба со моделот Pegasus 35 овозможува покомфорно искуство.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат да трчаат.

Можете да ги носите и за време на секојдневните активности.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Трчаме сè повеќе и повеќе!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и технологија Nike React
 • Прикажана боја: сина, сива, зелена
 • Код на производ: CK4305-300
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PEGASUS TRAIL 2 се машки патики за трчање.

Тие се многу удобни и лесни.

Новиот култен модел доби помодерен и пофункционален дизајн.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил.

Перфорираната текстура е екстремно нагласена и обезбедува зголемена циркулација на воздухот во деловите каде што е најпотребно.

Пената Nike React обезбедува мек чекор и врвна удобност.

Системот на врзување Flywire нуди поголема практичност.

Намалувањето на масата на овие патики во споредба со моделот Pegasus 35 овозможува покомфорно искуство.

Овие патики се одличен избор за сите што сакаат да трчаат.

Можете да ги носите и за време на секојдневните активности.

Ќе ви биде пријатно во текот на целиот ден.

Трчаме сè повеќе и повеќе!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон и технологија Nike React
 • Прикажана боја: сина, сива, зелена
 • Код на производ: CK4305-300
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW7356-005
6.143 ДЕН
Заштеда 25%
8.190 ДЕН
Помош