Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
ADILETTE COMFORT
Машки папучи
Код на производ:
(FZ1755)
adidas

ADILETTE COMFORT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Зачувајте во листата на желби
adidas ADILETTE COMFORT се машки папучи кои овозможуваат совршен комфор на плажа или базен. Нивниот принт ќе привлече внимание и ќе го освежи вашиот стил. Подетално

adidas ADILETTE COMFORT се машки папучи кои овозможуваат совршен комфор на плажа или базен.

Нивниот принт ќе привлече внимание и ќе го освежи вашиот стил.

Меката пена Cloudfoam Plus под нозете ја подобрува удобноста и го амортизира движењето.

Спецификации:

• Подлогата Cloudfoam Plus го амортизира движењето

• Лесен ѓон EVA за удобност

• Боја: црна, сива

• Код на производ: FZ1755

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADILETTE COMFORT се машки папучи кои овозможуваат совршен комфор на плажа или базен.

Нивниот принт ќе привлече внимание и ќе го освежи вашиот стил.

Меката пена Cloudfoam Plus под нозете ја подобрува удобноста и го амортизира движењето.

Спецификации:

• Подлогата Cloudfoam Plus го амортизира движењето

• Лесен ѓон EVA за удобност

• Боја: црна, сива

• Код на производ: FZ1755

Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи F35542
adidas ADILETTE AQUA се папучи кои се идеални за базени и други бањи. Тие можат да се п...
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи F35543
adidas ADILETTE AQUA се папучи кои се идеални за базени и други бањи. Тие можат да се п...
950 ДЕН
Заштеда 20%
1.188 ДЕН
Помош