Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
NIKE SB CHARGE SUEDE
Унисекс скејт патики
Код на производ:
(CT3463-001)
NIKE

NIKE SB CHARGE SUEDE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Моментална Цена
4.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SB Charge Suede се патики задолжителни за секој скејтер. Флексибилниот дизајн комбинира пена во средниот ѓон со мека превртена кожа за да бидат удобни при секое носење. Подетално

Nike SB Charge Suede се патики задолжителни за секој скејтер.

Флексибилниот дизајн комбинира пена во средниот ѓон со мека превртена кожа за да бидат удобни при секое носење.

Ѓонот е поврзан со горниот дел за да бидат што е можно поудобни и флексибилни.

Swoosh логото од двете страни на патиката им дава автентичен Nike изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон со пена
 • Горен дел изработен од превртена кожа
 • Врзување
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: CT3463-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike SB Charge Suede се патики задолжителни за секој скејтер.

Флексибилниот дизајн комбинира пена во средниот ѓон со мека превртена кожа за да бидат удобни при секое носење.

Ѓонот е поврзан со горниот дел за да бидат што е можно поудобни и флексибилни.

Swoosh логото од двете страни на патиката им дава автентичен Nike изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Среден ѓон со пена
 • Горен дел изработен од превртена кожа
 • Врзување
 • Боја: Црна / Бела
 • Шифра на артикл: CT3463-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Скејтинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 49.5 33
5.5 38 24
6 38.5 24
6.5 39 24.5
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12 46 30
12.5 47 30.5
13 47.5 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3463-300
Nike SB Charge Suede се патики задолжителни за секој скејтер. Флексибилниот дизајн ком...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3463-603
Nike SB Charge Suede се патики задолжителни за секој скејтер. Флексибилниот дизајн комб...
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CT3463-401
Патиките Nike SB Charge Suede се ниски модел. Флексибилниот дизајн комбинира пена од с...
3.068 ДЕН
Заштеда 25%
4.090 ДЕН
Помош