Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
NIKE AIR MAX COMMAND
Машки патики
Код на производ:
(DD8685-001)
NIKE

NIKE AIR MAX COMMAND

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Command се lifestyle машки патики од легендарната колекција Air Max кои комбинираат врвен квалитет и препознатлив стил. Тие се совршена комбинација на класичен ретро изглед и модерен комфор. Подетално

Nike Air Max Command се lifestyle машки патики од легендарната колекција Air Max кои комбинираат врвен квалитет и препознатлив стил.

Тие се совршена комбинација на класичен ретро изглед и модерен комфор.

Горниот дел од патиките е изработен од природна кожа и синтетички материјал, со акцент на слоевитоста и текстурата.

Средниот ѓон е целосно исполнет со пена, што овозможува удобна поддршка, додека видливите воздушни перничиња Max Air дополнително го олеснуваат секој чекор.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни површини, благодарение на waffle текстурата што спречува лизгање.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: DD8685-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max Command се lifestyle машки патики од легендарната колекција Air Max кои комбинираат врвен квалитет и препознатлив стил.

Тие се совршена комбинација на класичен ретро изглед и модерен комфор.

Горниот дел од патиките е изработен од природна кожа и синтетички материјал, со акцент на слоевитоста и текстурата.

Средниот ѓон е целосно исполнет со пена, што овозможува удобна поддршка, додека видливите воздушни перничиња Max Air дополнително го олеснуваат секој чекор.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на разни површини, благодарение на waffle текстурата што спречува лизгање.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Горен дел: вистинска кожа, синтетичка кожа
 • Единица Air Max
 • Гумен ѓон
 • Боја: сива
 • Шифра на артикл: DD8685-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош