Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
WMNS NIKE ESCAPE RUN
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CV3817-103)
NIKE

WMNS NIKE ESCAPE RUN

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 36 22.1
 • 4 34.5 21
 • 4.5 35 21.5
 • 5 35.5 22.5
 • 5.5 36 23
 • 6 36.5 23.5
 • 6.5 37.5 23.5
 • 7 38 24
 • 7.5 38.5 24
 • 8 39 24.5
 • 8.5 40 25
 • 9 40.5 25.5
 • 9.5 41 26
 • 10 42 26.5
 • 10.5 42.5 27
 • 11 43 27.5
 • 11.5 44 28.5
 • 12 44.5 28.5
 • 13 45.5 30
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Освојте ги улиците на градот со женските патики за трчање Nike React Escape Run. Тие имаат поширок отвор затоа што студиите докажаа дека глуждот на жената е поставен понапред од машкиот. Подетално

Освојте ги улиците на градот со женските патики за трчање Nike React Escape Run.

Тие имаат поширок отвор затоа што студиите докажаа дека глуждот на жената е поставен понапред од машкиот.

Горниот дел со мрежа овозможува оптимална вентилација.

Лесниот среден ѓон со Nike React пена дава пријатно и лесно чувство.

Цврстиот гумен ѓон обезбедува стабилност и е особено добар за тврди површини како што се градските улици.

Везените и флуоресцентни детали создаваат супериорна конструкција која е направена за целодневна удобност.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Пена Nike React во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела / Сива / Црна
 • Шифра на артикл: CV3817-103
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Освојте ги улиците на градот со женските патики за трчање Nike React Escape Run.

Тие имаат поширок отвор затоа што студиите докажаа дека глуждот на жената е поставен понапред од машкиот.

Горниот дел со мрежа овозможува оптимална вентилација.

Лесниот среден ѓон со Nike React пена дава пријатно и лесно чувство.

Цврстиот гумен ѓон обезбедува стабилност и е особено добар за тврди површини како што се градските улици.

Везените и флуоресцентни детали создаваат супериорна конструкција која е направена за целодневна удобност.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Пена Nike React во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: Бела / Сива / Црна
 • Шифра на артикл: CV3817-103
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5 36 22.1
4 34.5 21
4.5 35 21.5
5 35.5 22.5
5.5 36 23
6 36.5 23.5
6.5 37.5 23.5
7 38 24
7.5 38.5 24
8 39 24.5
8.5 40 25
9 40.5 25.5
9.5 41 26
10 42 26.5
10.5 42.5 27
11 43 27.5
11.5 44 28.5
12 44.5 28.5
13 45.5 30

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3413-500
Nike Downshifter 11 се женски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и...
2.659 ДЕН
Заштеда 35%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CW3413-100
Nike Downshifter 11 се женски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилност и...
2.863 ДЕН
Заштеда 30%
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CT2423-102
7.623 ДЕН
Заштеда 30%
10.890 ДЕН
Помош