Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
VS SWITCH 3 I
Детски патики
Код на производ:
(FY9227)
adidas

VS SWITCH 3 I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Цена со попуст
1.430 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 20.5 -
 • 5K 22 12.3
 • 5-K 22.5 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 24.5 14.5
 • 8K 25.5 25.5
 • 8-K 25 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas VS SWITCH се детски патики дизајнирани за сите спортски активности и игри. Тие претставуваат комбинација на модерен и ретро дизајн и се изработени со технологија што овозможува исклучителна удобност и совршена апсорпција на секој чекор. Подетално

adidas VS SWITCH се детски патики дизајнирани за сите спортски активности и игри. Тие претставуваат комбинација на модерен и ретро дизајн и се изработени со технологија што овозможува исклучителна удобност и совршена апсорпција на секој чекор. Направени се од синтетичка кожа што обезбедува долготрајност на патиките со гумен ѓон, отпорен на абење. Двете велкро лепенки ќе го олеснат облекувањето.

Спецификации:

• Детски унисекс патики

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Велкро лепенки

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FY9227

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
4-K 20.5 -
5K 22 12.3
5-K 22.5 12.8
6K 23 13.2
6-K 23.5 13.6
7K 24 14
7-K 24.5 14.5
8K 25.5 25.5
8-K 25 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16.1
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas VS SWITCH се детски патики дизајнирани за сите спортски активности и игри. Тие претставуваат комбинација на модерен и ретро дизајн и се изработени со технологија што овозможува исклучителна удобност и совршена апсорпција на секој чекор. Направени се од синтетичка кожа што обезбедува долготрајност на патиките со гумен ѓон, отпорен на абење. Двете велкро лепенки ќе го олеснат облекувањето.

Спецификации:

• Детски унисекс патики

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Велкро лепенки

• Боја: розова

• Шифра на артикл: FY9227

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
4-K 20.5 -
5K 22 12.3
5-K 22.5 12.8
6K 23 13.2
6-K 23.5 13.6
7K 24 14
7-K 24.5 14.5
8K 25.5 25.5
8-K 25 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16.1
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9199
adidas TENSAUR RUN I се унисекс детски патики наменети за бебиња. Тие се дизајнирани с...
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9193
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е...
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3211
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е...
1.116 ДЕН
Заштеда 25%
1.488 ДЕН
Помош