Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
ADVANTAGE I
Детски патики
Код на производ:
(FZ3221)
adidas

ADVANTAGE I

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги прават своите први чекори. Подетално

ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги прават своите први чекори.

Горниот дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа и се прилагодува со помош на две велкро лепенки кои обезбедуваат сигурна поддршка на детските стапала.

Облогата од мрежа овозможува поголема циркулација на воздухот.

Дизајнот е инспириран од ©Disney.

Спецификации:

 • Прилагодливи велкро лепенки

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Облога од мрежа

 • ©Disney дизајн

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FZ3221

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги прават своите први чекори.

Горниот дел изработен од мазна и мека синтетичка кожа и се прилагодува со помош на две велкро лепенки кои обезбедуваат сигурна поддршка на детските стапала.

Облогата од мрежа овозможува поголема циркулација на воздухот.

Дизајнот е инспириран од ©Disney.

Спецификации:

 • Прилагодливи велкро лепенки

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Облога од мрежа

 • ©Disney дизајн

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FZ3221

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош