Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
ASTRORIDE TRAIL 2.0
Машки патики за трчање
Код на производ:
(G58752)
Reebok

ASTRORIDE TRAIL 2.0

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Моментална Цена
3.690 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 50 33
 • 5.5 37 23,5
 • 6 38 24
 • 6.5 38.5 24.5
 • 7 39 25
 • 7.5 40 25.5
 • 8 40.5 26
 • 8.5 41 26.5
 • 9 42 27
 • 9.5 42.5 27.5
 • 10 43 28
 • 10.5 44 28.5
 • 11 44.5 29
 • 11.5 45 29.5
 • 12 45.5 30
 • 12.5 46 30.5
 • 13 47 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok ASTRORIDE TRAIL 2.0 се машки патики дизајнирани да обезбедат сигурна поддршка на сите нерамни терени. Горниот дел има ткаенина од мрежа која овосможува проток на воздух. Подетално

Reebok ASTRORIDE TRAIL 2.0 се машки патики дизајнирани да обезбедат сигурна поддршка на сите нерамни терени.

Горниот дел има ткаенина од мрежа која овосможува проток на воздух.

Исклучително мекиот и лесен среден ѓон изработен од пена го апсорбира ударот и обезбедува удобен чекор.

Овие патики имаат трајна гумена текстура за безбедно прилагодување на нерамен терен при влажни или лизгави услови.

Тие се дизајнирани за пешачење, секојдневно носење, но и за на нерамни терени и патеки.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување
 • EVA пена за респонзивност и пријатно чувство
 • Astroride подлогата обезбедува врвна удобност и мекост
 • Текстурата на ѓонот овозможува прилагодување сите терени
 • Издржлив гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: G58752
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok ASTRORIDE TRAIL 2.0 се машки патики дизајнирани да обезбедат сигурна поддршка на сите нерамни терени.

Горниот дел има ткаенина од мрежа која овосможува проток на воздух.

Исклучително мекиот и лесен среден ѓон изработен од пена го апсорбира ударот и обезбедува удобен чекор.

Овие патики имаат трајна гумена текстура за безбедно прилагодување на нерамен терен при влажни или лизгави услови.

Тие се дизајнирани за пешачење, секојдневно носење, но и за на нерамни терени и патеки.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Врзување
 • EVA пена за респонзивност и пријатно чувство
 • Astroride подлогата обезбедува врвна удобност и мекост
 • Текстурата на ѓонот овозможува прилагодување сите терени
 • Издржлив гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: G58752
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5 49 32.5
15 50 33
5.5 37 23,5
6 38 24
6.5 38.5 24.5
7 39 25
7.5 40 25.5
8 40.5 26
8.5 41 26.5
9 42 27
9.5 42.5 27.5
10 43 28
10.5 44 28.5
11 44.5 29
11.5 45 29.5
12 45.5 30
12.5 46 30.5
13 47 31
13.5 48 31.5
14 48.5 32

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош