Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
NEMEZIZ .4 IN J
Детски патики за фудбал
Код на производ:
(FY0823)
adidas

NEMEZIZ .4 IN J

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.368 ДЕН
Заштеда: 1.120 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28.5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas NEMEZIZ 4 IN J се детски фудбалски патики во кои децата ќе ја демонстрираат својата експлозивност, агилност и непредвидливост во салата. Подетално

adidas NEMEZIZ 4 IN J се детски фудбалски патики во кои децата ќе ја демонстрираат својата експлозивност, агилност и непредвидливост во салата.

Тие претставуваат комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Мекиот синтетички горен дел удобно ја обвиткува ногата и е отпорен на абење, а јазикот на патиката совршено се прилагодува и ја подобрува стабилноста.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на внатрешните површини и спречува лизгање.

Спецификации:

• Машки фудбалски патики

• Синтетички горен дел

• Гумен ѓон

• Боја: сина, жолта, бела

• Шифра на артикл: FY0823

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas NEMEZIZ 4 IN J се детски фудбалски патики во кои децата ќе ја демонстрираат својата експлозивност, агилност и непредвидливост во салата.

Тие претставуваат комбинација на модерен дизајн и спортска функционалност.

Мекиот синтетички горен дел удобно ја обвиткува ногата и е отпорен на абење, а јазикот на патиката совршено се прилагодува и ја подобрува стабилноста.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на внатрешните површини и спречува лизгање.

Спецификации:

• Машки фудбалски патики

• Синтетички горен дел

• Гумен ѓон

• Боја: сина, жолта, бела

• Шифра на артикл: FY0823

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K 30.5 18.3
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош