Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
PREDATOR FREAK .3 LL FG
Машки копачки
Код на производ:
(FY0617)
adidas

PREDATOR FREAK .3 LL FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
6.288 ДЕН
Моментална Цена
6.288 ДЕН
Цена со попуст
3.458 ДЕН
Заштеда: 2.830 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски патики. Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола. Подетално

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 LL FG.

Овие машки копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел без врвки и 3D елементи ќе ви помогне да ја контролирате топката.

 

Спецификации:

 • Без врвки
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / жолта / сина
 • Код на производ: FY0617
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски патики.

Ривалите не можат да ве задржат. На теренот имате контрола.

Ослободете ја целата своја природна сила со патиките PREDATOR FREAK .3 LL FG.

Овие машки копачки ви даваат максимална стабилност со својот полу-длабок дизајн.

Мекиот синтетички горен дел без врвки и 3D елементи ќе ви помогне да ја контролирате топката.

 

Спецификации:

 • Без врвки
 • Синтетички горен дел
 • 3D печатени елементи
 • Гумен ѓон што не остава трага
 • Боја: црна / бела / жолта / сина
 • Код на производ: FY0617
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош