Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
Детски патики
Код на производ:
(AT1801-012)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 PSV

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

 

 

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27.5 16.5
 • 11C 28 17
 • 11\.C 28.5 17.5
 • 12C 29.5 18
 • 12\.C 30 18.5
 • 13C 31 19
 • 13\.C 31.5 19.5
 • 1Y 32 20
 • 1.5Y 33 20.5
 • 2Y 33.5 21
 • 2.5Y 34 21.5
 • 3Y 35 22
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 4Y 36 23
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 24
 • 5.5Y 38 24
 • 6Y 38.5 24.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 7Y 40 25
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години. Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности. Подетално

Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности.

Областа околу глуждот и јазикот на патиката е со мека пена што ја обезбедува потребната удобност.

Средниот ѓон со подлога од пена им дава поддршка и удобност на стапалата со секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен, така што лесно го следи природното движење.

Овој модел на патики ќе ги исполни сите очекувања на вашите најмали, без разлика дали тие спортуваат со нив, ги носат на училиште или се дружат во природа.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Наменети за деца од 4 до 10 години

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Мрежести делови за непречена циркулација на воздух

 • Боја: сина / црна

 • Шифра на артикл: AT1801-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5"Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности.

Областа околу глуждот и јазикот на патиката е со мека пена што ја обезбедува потребната удобност.

Средниот ѓон со подлога од пена им дава поддршка и удобност на стапалата со секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен, така што лесно го следи природното движење.

Овој модел на патики ќе ги исполни сите очекувања на вашите најмали, без разлика дали тие спортуваат со нив, ги носат на училиште или се дружат во природа.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Наменети за деца од 4 до 10 години

 • Плиток модел

 • Врзување

 • Мрежести делови за непречена циркулација на воздух

 • Боја: сина / црна

 • Шифра на артикл: AT1801-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C 27.5 16.5
11C 28 17
11"C 28.5 17.5
12C 29.5 18
12"C 30 18.5
13C 31 19
13"C 31.5 19.5
1Y 32 20
1"Y 33 20.5
2Y 33.5 21
2"Y 34 21.5
3Y 35 22
3"Y 35.5 22.5
4Y 36 23
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 24
5"Y 38 24
6Y 38.5 24.5
6"Y 39 24.5
7Y 40 25

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ5672-603
Nike Revolution 5 патиките за деца нудат голема удобност за малите детски стапала. Горн...
2.072 ДЕН
Заштеда 20%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики BQ5672-602
Nike Revolution 5 патиките за деца нудат голема удобност за малите детски стапала.
1.813 ДЕН
Заштеда 30%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CJ2067-009
Nike Downshifter 10 PSV се детски патики за трчање кои обезбедуваат максимална стабилно...
2.232 ДЕН
Заштеда 20%
2.790 ДЕН
Помош