Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
LEGEND 8 CLUB IC
Машки патики за фудбал во сала
Код на производ:
(AT6110-090)
NIKE

LEGEND 8 CLUB IC

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike LEGEND 8 CLUB IC се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал. Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката. Подетално

Nike LEGEND 8 CLUB IC се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката.

Мекиот среден ѓон ќе ви го амортизира секој чекор.

Гумениот ѓон ќе ви овозможи брзо да се движите и е идеален за мазни површини како паркет.

Облечете ги машките фудбалски патики Nike LEGEND 8 CLUB IC во салата и водете го вашиот тим до победа.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: кожа

• Гумен ѓон

• Среден полиуретански ѓон

• Врзување

• Боја: црна

• Шифра на артикл: AT6110-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 38
6 38.5
6.5 39
7 40
7.5 40.5
8 41
8.5 42
9 42.5
9.5 43
10 44
10.5 44.5
11 45
11.5 45.5
12 46
12.5 47
13 47.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike LEGEND 8 CLUB IC се машки патики за фудбал кои ќе ви овозможат да го достигнете својот целосен потенцијал.

Кожниот горен дел, составен од мини панели, ви овозможува максимална контрола над топката.

Мекиот среден ѓон ќе ви го амортизира секој чекор.

Гумениот ѓон ќе ви овозможи брзо да се движите и е идеален за мазни површини како паркет.

Облечете ги машките фудбалски патики Nike LEGEND 8 CLUB IC во салата и водете го вашиот тим до победа.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Горен дел: кожа

• Гумен ѓон

• Среден полиуретански ѓон

• Врзување

• Боја: црна

• Шифра на артикл: AT6110-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5 38
6 38.5
6.5 39
7 40
7.5 40.5
8 41
8.5 42
9 42.5
9.5 43
10 44
10.5 44.5
11 45
11.5 45.5
12 46
12.5 47
13 47.5
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AT6134-090
NIKE REACT LEGEND 8 PRO ICN се врвни фудбалски патики. Горниот дел со текстура на дијам...
7.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK8466-090
Преземете ја контролата на теренот со фудбалските патики Nike Phantom GT Club. Овој мод...
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""