Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
Унисекс патики за деца
Код на производ:
(FY9506)
adidas

BREAKNET K

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 10-K
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36 2/3
 • 4- 37 1/3
 • 5 38
 • 5- 38 2/3
 • 6 39 1/3
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригода. Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода. Подетално

adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен стил и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии на страна ги прават автентични на adidas.

 

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Гумен ѓон

• Синтетички и кожен горен дел

• Обложување со текстил

• Врзување

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FY9506

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил, погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен стил и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии на страна ги прават автентични на adidas.

 

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Гумен ѓон

• Синтетички и кожен горен дел

• Обложување со текстил

• Врзување

• Боја: бела

• Шифра на артикл: FY9506

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW2588
adidas ADVANTAGE K се детски unisex патики кои се дизајнирани по примерот на тениските ...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0109
adidas GRAND COURT C се детски unisex патики, со дизајн инспириран од моделите од 70-ти...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики F36394
1.462 ДЕН
Заштеда 30%
2.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""