Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
TENSAUR C
Детски патики
Код на производ:
(S24050)
adidas

TENSAUR C

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Моментална Цена
1.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TENSAUR C се патики за момчиња и девојчиња. Тие се удобни и подеднакво погодни за игра, тренинг и за на училиште. Тие се прицврстени со велкро лепенки, што им помага на малите да ги облечат и соблечат патиките полесно. Подетално

adidas TENSAUR C се патики за момчиња и девојчиња. Тие се удобни и подеднакво погодни за игра, тренинг и за на училиште. Тие се прицврстени со велкро лепенки, што им помага на малите да ги облечат и соблечат патиките полесно. Гумениот ѓон обезбедува стабилна потпора за нозете. Горниот дел е изработен од издржлив материјал, отпорен на абење. Однадвор ги има трите препознатливи линии во контрастна боја - заштитниот знак на adidas. Патиките adidas TENSAUR C се вистинскиот избор за безгрижен и безбеден детски чекор.

Спецификации:

 • Детски патики - унисекс

 • Велкро лепенка

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина / бела / црвена

 • Шифра на артикл: S24050

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TENSAUR C се патики за момчиња и девојчиња. Тие се удобни и подеднакво погодни за игра, тренинг и за на училиште. Тие се прицврстени со велкро лепенки, што им помага на малите да ги облечат и соблечат патиките полесно. Гумениот ѓон обезбедува стабилна потпора за нозете. Горниот дел е изработен од издржлив материјал, отпорен на абење. Однадвор ги има трите препознатливи линии во контрастна боја - заштитниот знак на adidas. Патиките adidas TENSAUR C се вистинскиот избор за безгрижен и безбеден детски чекор.

Спецификации:

 • Детски патики - унисекс

 • Велкро лепенка

 • Горен дел од синтетичка кожа

 • Гумен ѓон

 • Боја: темносина / бела / црвена

 • Шифра на артикл: S24050

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош