Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
Женски патики
Код на производ:
(FW3734)
adidas

GRAND COURT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 35.5
 • 3- 36
 • 4 36.5
 • 4- 37.5
 • 5 38
 • 5- 38.5
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Grand COURT се женски патики инспирирани од модата на седумдесеттите години. Овој модел со асиметричен дизајн е совршен за оние кои сакаат комбинација од модерен и спортски стил. Подетално

adidas Grand COURT се женски патики инспирирани од модата на седумдесеттите години.

Овој модел со асиметричен дизајн е совршен за оние кои сакаат комбинација од модерен и спортски стил.

Меките перничиња ви овозможуваат удобност при целодневно носење.

Горниот дел од патиката е направен од кожа.

 

Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за вас доколку ја сакате приказната на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики

 • Горен дел: кожа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: бела / алуминиум

 • Шифра на артикл: FW3734

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Grand COURT се женски патики инспирирани од модата на седумдесеттите години.

Овој модел со асиметричен дизајн е совршен за оние кои сакаат комбинација од модерен и спортски стил.

Меките перничиња ви овозможуваат удобност при целодневно носење.

Горниот дел од патиката е направен од кожа.

 

Гумениот ѓон е исклучително издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за вас доколку ја сакате приказната на adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики

 • Горен дел: кожа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: бела / алуминиум

 • Шифра на артикл: FW3734

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2033
adidas ADVANTAGE се женски патики кои се дизајнирани во тениски стил. Едноставниот и ел...
4.588 ДЕН
Помош