Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
ADVANTAGE C
Детски патики
Код на производ:
(FY4625)
adidas

ADVANTAGE C

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ADVANTAGE C се детски патики со класичен дизајн кој е инспириран од стилот на тениските терени. Чистиот и елегантен изглед на горниот дел е од мека синтетичка кожа со странични перфорации и логото на adidas на петицата. Подетално

adidas ADVANTAGE C се детски патики со класичен дизајн кој е инспириран од стилот на тениските терени.

Чистиот и елегантен изглед на горниот дел е од мека синтетичка кожа со странични перфорации и логото на adidas на петицата.

Влошката со пена Cloudfoam Comfort овозможува удобност на детските стапала, додека трајниот гумен ѓон овозможува стабилно движење и долговечност на патиките.

Велкро лепенките во горниот дел го држат стапалото и го олеснуваат облекувањето.

adidas ADVANTAGE C се патики кои сигурно ќе бидат неопходни за детскиот спортски стил.

Спецификации:

 • Велкро лепенки

 • Горен дел: синтетичка кожа

 • Обложување со текстил

 • Cloudfoam Comfort пена во влошката

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FY4625

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas ADVANTAGE C се детски патики со класичен дизајн кој е инспириран од стилот на тениските терени.

Чистиот и елегантен изглед на горниот дел е од мека синтетичка кожа со странични перфорации и логото на adidas на петицата.

Влошката со пена Cloudfoam Comfort овозможува удобност на детските стапала, додека трајниот гумен ѓон овозможува стабилно движење и долговечност на патиките.

Велкро лепенките во горниот дел го држат стапалото и го олеснуваат облекувањето.

adidas ADVANTAGE C се патики кои сигурно ќе бидат неопходни за детскиот спортски стил.

Спецификации:

 • Велкро лепенки

 • Горен дел: синтетичка кожа

 • Обложување со текстил

 • Cloudfoam Comfort пена во влошката

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FY4625

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош