Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
WMNS NIKE TANJUN
Женски патики
Код на производ:
(812655-005)
NIKE

WMNS NIKE TANJUN

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 15 15
 • 5 35,5
 • 5,5 36
 • 6 36,5
 • 6,5 37,5
 • 7 38
 • 7,5 38,5
 • 8 39
 • 8,5 40
 • 9 40,5
 • 9,5 41
 • 10 42
 • 10,5 42,5
 • 11 43
 • 11,5 44
 • 12 12
 • 12,5 12,5
 • 13 13
 • 13,5 13,5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Tanjun на јапонски значи едноставност, а женските патики Nike WMNS TANJUN претставуваат елегантна едноставност во најдобро светло. Нивниот модерен дизајн нуди удобност и лесно комбиниран со гардеробата, без разлика дали се стремите кон спортски или лежерен стил. Подетално

„Tanjun“ на јапонски значи едноставност, а женските патики Nike WMNS TANJUN претставуваат елегантна едноставност во најдобро светло.

Нивниот модерен дизајн нуди удобност и лесно комбиниран со гардеробата, без разлика дали се стремите кон спортски или лежерен стил.

Мрежата им дава флексибилност и овозможува циркулација на воздух, додека единствениот ѓон им дава ултра лесно чувство.

Во секоја комбинација, овие патики на Nike ќе ви го овозможат потребниот комфор и ќе го воздигнат вашиот изглед на повисоко ниво.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстилна мрежа
 • Пена за поголема удобност
 • Боја: Црна
 • Шифра на артикл: 812655-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

„Tanjun“ на јапонски значи едноставност, а женските патики Nike WMNS TANJUN претставуваат елегантна едноставност во најдобро светло.

Нивниот модерен дизајн нуди удобност и лесно комбиниран со гардеробата, без разлика дали се стремите кон спортски или лежерен стил.

Мрежата им дава флексибилност и овозможува циркулација на воздух, додека единствениот ѓон им дава ултра лесно чувство.

Во секоја комбинација, овие патики на Nike ќе ви го овозможат потребниот комфор и ќе го воздигнат вашиот изглед на повисоко ниво.

Спецификации:

 • Плиток профил
 • Врзување
 • Горен дел: текстилна мрежа
 • Пена за поголема удобност
 • Боја: Црна
 • Шифра на артикл: 812655-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
15
5
5,5
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
10
10,5
11
11,5
12
12,5
13
13,5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош