Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-001)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE

Претходна цена
7.690 ДЕН
Моментална Цена
7.690 ДЕН
Цена со попуст
4.614 ДЕН
Заштеда: 3.076 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден. Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90. Подетално

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи и природна и синтетичка кожа.

Мрежата овозможува цирклулација на воздух, додека велурот дава привлечен изглед.

Воздушната единица Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува удобност и леснотија на движење.

Гумена лента е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото на Air Max е на петицата.

Уживајте во целодневната удобност со овие легендарни патики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики - lifestyle

 • Горен дел: делови од кожа, синтетика и мрежа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CD4165-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден.

Со својот дизајн тие ја оживуваат модата на 90-тите и легендарниот модел Air Max 90.

Тие целосно го следат оригиналниот дизајн, особено кога станува збор за комбинација на материјали, вклучувајќи и природна и синтетичка кожа.

Мрежата овозможува цирклулација на воздух, додека велурот дава привлечен изглед.

Воздушната единица Air Max со мека пена во средниот ѓон обезбедува удобност и леснотија на движење.

Гумена лента е обвиткана околу воздушната единица во ѓонот, а логото на Air Max е на петицата.

Уживајте во целодневната удобност со овие легендарни патики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Машки патики - lifestyle

 • Горен дел: делови од кожа, синтетика и мрежа

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: CD4165-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT1691-001
5.334 ДЕН
Заштеда 40%
8.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CK7583-102
5.168 ДЕН
Заштеда 25%
6.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9178-001
Nike ATSUMA TRAIL се машки патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите с...
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""