Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE COURT VINTAGE
WMNS NIKE COURT VINTAGE
WMNS NIKE COURT VINTAGE
WMNS NIKE COURT VINTAGE
WMNS NIKE COURT VINTAGE
WMNS NIKE COURT VINTAGE
Женски патики
Код на производ:
(CJ1676-600)
NIKE

WMNS NIKE COURT VINTAGE

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална Цена
4.190 ДЕН
Цена со попуст
2.724 ДЕН
Заштеда: 1.466 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WMNS COURT VINTAGE се женски патики кои ќе одговорат на сите ваши предизвици. Овие патики со ретро дизајн, покрај удобноста, носат и елегантен спортски изглед. Подетално

Nike WMNS COURT VINTAGE се женски патики кои ќе одговорат на сите ваши предизвици.

Овие патики со ретро дизајн, покрај удобноста, носат и елегантен спортски изглед.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за сите дами кои сакаат спортски стил на облекување.

Тие можат да се носат во разни прилики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики
 • Горен дел: кожа
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: светло розова
 • Шифра на артикл: CJ1676-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike WMNS COURT VINTAGE се женски патики кои ќе одговорат на сите ваши предизвици.

Овие патики со ретро дизајн, покрај удобноста, носат и елегантен спортски изглед.

Горниот дел е изработен од вистинска кожа.

Гумениот ѓон е издржлив и добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики се одличен избор за сите дами кои сакаат спортски стил на облекување.

Тие можат да се носат во разни прилики.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Женски патики
 • Горен дел: кожа
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: светло розова
 • Шифра на артикл: CJ1676-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK7899-100
Nike Renew Lucent 2 се женски патики за трчање во кои ќе го покажете вашиот авантуристи...
3.234 ДЕН
Заштеда 40%
5.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW5596-100
Инспирирани од дизајнот на патиките од средината на 80-тите, Nike Court Vision Lo имаат...
3.143 ДЕН
Заштеда 30%
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""