Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
WMNS NIKE AIR MAX VG-R
Женски патики
Код на производ:
(CT1730-104)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX VG-R

Претходна цена
6.890 ДЕН
Моментална Цена
6.890 ДЕН
Цена со попуст
4.823 ДЕН
Заштеда: 2.067 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со женските lifestyle патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со забрзаното темпо на модерниот живот. По моделот Air Max 95 кој има детали инспирирани од човечко тело, овој нов модел вклучува хибридни карактеристики кои потсетуваат на тркачките автомобили GT. Подетално

Со женските lifestyle патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со забрзаното темпо на модерниот живот.

По моделот Air Max 95 кој има детали инспирирани од човечко тело, овој нов модел вклучува хибридни карактеристики кои потсетуваат на тркачките автомобили GT.

Материјалот со мрежа на горниот дел им дава на овие патики богата текстура и проток на воздух.

Воздушната единица Air Max под петицата го прави секој ваш чекор мек и удобен.

Спортувајте полни со енергија и доверба во патиките за трчање Air Max VG-R.

 

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Горен дел: мрежа

 • Воздушна единица Air Max под петицата

 • Боја: црна, виолетова, сива

 • Шифра на артикл: CT1730-104

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со женските lifestyle патики Nike Air Max VG-R ќе бидете во чекор со забрзаното темпо на модерниот живот.

По моделот Air Max 95 кој има детали инспирирани од човечко тело, овој нов модел вклучува хибридни карактеристики кои потсетуваат на тркачките автомобили GT.

Материјалот со мрежа на горниот дел им дава на овие патики богата текстура и проток на воздух.

Воздушната единица Air Max под петицата го прави секој ваш чекор мек и удобен.

Спортувајте полни со енергија и доверба во патиките за трчање Air Max VG-R.

 

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Горен дел: мрежа

 • Воздушна единица Air Max под петицата

 • Боја: црна, виолетова, сива

 • Шифра на артикл: CT1730-104

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
4 34,5 21
5 35,5 22
6 36,5 23
7 38 24
8 39 25
9 40,5 26
10 42 27
11 43 28
5.5 36 22,5
6.5 37,5 23,5
7.5 38,5 24,5
8.5 40 25,5
9.5 41 26,5
10.5 42,5 27,5
11.5 44 28,5
4.5 35 21,5
12 12
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
3.5 3.5
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики 812655-005
Tanjun на јапонски значи едноставност, а женските патики Nike WMNS TANJUN претстав...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""