Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV
Код на производ:
(AR4138-601)
NIKE

NIKE DOWNSHIFTER 9 PSV

Претходна цена
2.690 ДЕН
Моментална Цена
2.690 ДЕН
Цена со попуст
1.345 ДЕН
Заштеда: 1.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 125C 12.5C
 • 10C 27
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
1.5Y 33 20.5
2.5Y 34 21.5
125C 12.5C

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
11C 28 17
12C 29,5 18
13C 31 19
1Y 32 20
2Y 33,5 21
3Y 35 22
10C 27 16
1.5Y 33 20.5
2.5Y 34 21.5
125C 12.5C

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики AR4161-016
1.568 ДЕН
Заштеда 25%
2.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики BQ5672-610
1.943 ДЕН
Заштеда 25%
2.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AT1801-501
1.793 ДЕН
Заштеда 25%
2.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""