Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
TEAM HUSTLE QUICK 2 GS
Код на производ:
(AT5298-001)
NIKE

TEAM HUSTLE QUICK 2 GS

Претходна цена
3.190 ДЕН
Моментална Цена
3.190 ДЕН
Цена со попуст
2.552 ДЕН
Заштеда: 638 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 10C
 • 10\.C *
 • 11C 11C
 • 11\.C *
 • 12C 12C
 • 12\.C *
 • 13C 13C
 • 13\.C *
 • 1Y 1Y
 • 1.5Y 1.5Y
 • 2Y 2Y
 • 3Y 3Y
 • 3.5Y 3.5Y
 • 4Y 4Y
 • 4.5Y 4.5Y
 • 5Y 5Y
 • 5.5Y 5.5Y
 • 6Y 6Y
 • 6.5Y 6.5Y
 • 7Y 7Y
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12C 12C
11C 11C
10C 10C
2Y 2Y
1Y 1Y
13C 13C
3Y 3Y
5Y 5Y
4Y 4Y
6Y 6Y
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
12C 12C
11C 11C
10C 10C
2Y 2Y
1Y 1Y
13C 13C
3Y 3Y
5Y 5Y
4Y 4Y
6Y 6Y
7Y 7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD7782-100
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AQ4224-600
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CD7782-010
3.032 ДЕН
Заштеда 20%
3.790 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""