Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV
Детски патики
Код на производ:
(CW1614-001)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 FIRE PSV

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike Star Runner 2 Fire се синоним за удобност при движење. Овие патики имаат лесна мрежа на горниот дел, за да обезбедат удобно чувство и да ѝ овозможат на ногата слободно да дише. Подетално

Детските патики Nike Star Runner 2 Fire се синоним за удобност при движење.

Овие патики имаат лесна мрежа на горниот дел, за да обезбедат удобно чувство и да ѝ овозможат на ногата слободно да дише.

Предноста на моделот Nike Star Runner е мрежата, пената во влошката во средниот ѓон и гумата на надворешниот дел на ѓонот, што гарантира издржливост и подобро прилагодување на површината.

Спецификации:

 • Боја: црна, сина

 • Шифра на артикл: CW1614-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike Star Runner 2 Fire се синоним за удобност при движење.

Овие патики имаат лесна мрежа на горниот дел, за да обезбедат удобно чувство и да ѝ овозможат на ногата слободно да дише.

Предноста на моделот Nike Star Runner е мрежата, пената во влошката во средниот ѓон и гумата на надворешниот дел на ѓонот, што гарантира издржливост и подобро прилагодување на површината.

Спецификации:

 • Боја: црна, сина

 • Шифра на артикл: CW1614-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""