Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-105)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална Цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
5.843 ДЕН
Заштеда: 1.947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Max Excee се машки патики кои ја комбинираат класичната силуета на Air Max моделот со модерни детали. Со својот изглед, тие го враќаат препознатливиот стил на 90-тите и култниот модел Air Max 90. Подетално

Nike Air Max Excee се машки патики кои ја комбинираат класичната силуета на Air Max моделот со модерни детали.

Со својот изглед, тие го враќаат препознатливиот стил на 90-тите и култниот модел Air Max 90.

Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух, додека средниот ѓон од пена и видливата воздушна единица Air Max обезбедуваат совршена удобност и леснотија при движење.

Ѓонот е од издржлива гума со долг век на траење. На ѓонот го има автентичното лого на Air Max.

Уживајте во целодневната удобност и привлечниот дизајн на овие легендарни патики.

Спецификации:

 • lifestyle машки патики

 • Горен дел: природна и синтетичка кожа

 • Мрежест материјал

 • AirMax воздушна единица во ѓонот

 • Флексибилен гумен ѓон

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: CD4165-105

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Max Excee се машки патики кои ја комбинираат класичната силуета на Air Max моделот со модерни детали.

Со својот изглед, тие го враќаат препознатливиот стил на 90-тите и култниот модел Air Max 90.

Горниот дел комбинира природна и синтетичка кожа.

Мрежестите делови овозможуваат циркулација на воздух, додека средниот ѓон од пена и видливата воздушна единица Air Max обезбедуваат совршена удобност и леснотија при движење.

Ѓонот е од издржлива гума со долг век на траење. На ѓонот го има автентичното лого на Air Max.

Уживајте во целодневната удобност и привлечниот дизајн на овие легендарни патики.

Спецификации:

 • lifestyle машки патики

 • Горен дел: природна и синтетичка кожа

 • Мрежест материјал

 • AirMax воздушна единица во ѓонот

 • Флексибилен гумен ѓон

 • Боја: Бела

 • Шифра на артикл: CD4165-105

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CK7583-005
Nike AIR MAX VG-R се машки патики инспирирани од трчањето, кои претставуваат модернизир...
6.890 ДЕН
Помош