Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
LIQUIFECT 180 2.0 SPT
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FV0966)
Reebok

LIQUIFECT 180 2.0 SPT

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална Цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.668 ДЕН
Заштеда: 1.222 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 37
 • 6 38
 • 6.5 38,5
 • 7 39
 • 7.5 40
 • 8 40.5
 • 8.5 41
 • 9 42
 • 9.5 42.5
 • 10 43
 • 10.5 44
 • 11 44.5
 • 11.5 45
 • 12 45.5
 • 12.5 46
 • 13 47
 • 13.5 48
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Reebok LIQUIFECT 180 2 SPT се машки патики за трчање дизајнирани да ги поддржуваат вашите нозе на подолги растојанија. Тие комбинираат современи технологии за да ви овозможат долготраен комфор и енергија додека ги поминувате планираните километри. Подетално

Reebok LIQUIFECT 180 2 SPT се машки патики за трчање дизајнирани да ги поддржуваат вашите нозе на подолги растојанија.

Тие комбинираат современи технологии за да ви овозможат долготраен комфор и енергија додека ги поминувате планираните километри.

Инјектирано полнење на Liquifect на петицата и средниот ѓон FuelFoam изработени од лесна пена пружаат на нозете совршена удобност.

Текстурираниот ѓон е изработен од издржлива гума која совршено се прилагодува на површината, што ќе го направи вашето трчање стабилно и безбедно.

Горниот дел од мек текстил се прилагодува на обликот на стапалото, овозможувајќи оптимално циркулирање на воздухот и ладење.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Цел: трчање
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: Пена FuelFoam
 • Liquifect полнење на петицата
 • Ѓон: гума која не се лизга
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FV0966
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Reebok LIQUIFECT 180 2 SPT се машки патики за трчање дизајнирани да ги поддржуваат вашите нозе на подолги растојанија.

Тие комбинираат современи технологии за да ви овозможат долготраен комфор и енергија додека ги поминувате планираните километри.

Инјектирано полнење на Liquifect на петицата и средниот ѓон FuelFoam изработени од лесна пена пружаат на нозете совршена удобност.

Текстурираниот ѓон е изработен од издржлива гума која совршено се прилагодува на површината, што ќе го направи вашето трчање стабилно и безбедно.

Горниот дел од мек текстил се прилагодува на обликот на стапалото, овозможувајќи оптимално циркулирање на воздухот и ладење.

Спецификации:

 • Машки патики
 • Цел: трчање
 • Горен дел: текстил
 • Среден ѓон: Пена FuelFoam
 • Liquifect полнење на петицата
 • Ѓон: гума која не се лизга
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FV0966
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош