Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
NIKE COURT VISION MID
Машки патики
Код на производ:
(CD5466-100)
NIKE

NIKE COURT VISION MID

Претходна цена
5.190 ДЕН
Моментална Цена
5.190 ДЕН
Цена со попуст
4.152 ДЕН
Заштеда: 1.038 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Court Vision Mid патиките за мажи се добро познат дизајн на моделот Court. Ретро дизајнот инспириран од моделите од 80-тите години доминира на улиците. Подетално

Nike Court Vision Mid патиките за мажи се добро познат дизајн на моделот Court.

Ретро дизајнот инспириран од моделите од 80-тите години доминира на улиците.

Горниот дел е изработен од вештачка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на разни подлоги, а инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Горен дел: вештачка и природна кожа, текстил
 • Гумен ѓон
 • Лого на Swoosh
 • Шифра на артикл: CD5466-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Court Vision Mid патиките за мажи се добро познат дизајн на моделот Court.

Ретро дизајнот инспириран од моделите од 80-тите години доминира на улиците.

Горниот дел е изработен од вештачка, природна кожа и текстил.

Перфорираната текстура на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Брендирањето Swoosh ја нагласува припадноста на брендот и спортскиот стил.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на разни подлоги, а инјектираната пилонска пена придонесува за поголема удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела
 • Горен дел: вештачка и природна кожа, текстил
 • Гумен ѓон
 • Лого на Swoosh
 • Шифра на артикл: CD5466-100
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CD4165-009
Nike AIR MAX EXCEE се машки патики за секој ден. Со својот дизајн тие ја оживуваат мода...
7.790 ДЕН
Помош