Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
Код на производ:
(EF0103)
adidas

GRAND COURT K

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28.5
 • 10-K 29
 • 11K 29.5
 • 11-K 30
 • 12K 30.5
 • 12-K 31
 • 13K 31.5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33.5
 • 2 34 2/3
 • 2- 35 1/3
 • 3 3
 • 3- 36
 • 4 36 2/3
 • 4- 37 1/3
 • 5 38
 • 5- 38 2/3
 • 6 39 1/3
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
2- 35 1/3 21.5
2 34 2/3 21
1- 33.5 20.5
1 33 20
13-K 32 19.5
13K 31.5 19
12-K 31 18.7
12K 30.5 18.3
11-K 30 18
11K 29.5 17.5
10-K 29 17
10K 28.5 16.5
3 3

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 23
5 38 23.5
5- 38 2/3 24
6 39 1/3 24.5
6- 40 25
2- 35 1/3 21.5
2 34 2/3 21
1- 33.5 20.5
1 33 20
13-K 32 19.5
13K 31.5 19
12-K 31 18.7
12K 30.5 18.3
11-K 30 18
11K 29.5 17.5
10-K 29 17
10K 28.5 16.5
3 3

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""