Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
SPEEDGOAT 4
Код на производ:
(1106525-BIEP)
HOKA

SPEEDGOAT 4

Претходна цена
8.390 ДЕН
Моментална Цена
8.390 ДЕН
Цена со попуст
5.873 ДЕН
Заштеда: 2.517 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 *
 • 15 *
 • 5.5 *
 • 6 *
 • 6.5 *
 • 7 40
 • 7.5 40 2/3
 • 8 41 1/3
 • 8.5 42
 • 9 42 2/3
 • 9.5 43 1/3
 • 10 44
 • 10.5 44 2/3
 • 11 45 1/3
 • 11.5 46
 • 12 46 2/3
 • 12.5 47 1/3
 • 13 48
 • 13.5 48 2/3
 • 14 49 1/3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1110508-TVID
6.712 ДЕН
Заштеда 20%
8.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1104093-FGBM
6.232 ДЕН
Заштеда 20%
7.790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1110508-BBLC
6.712 ДЕН
Заштеда 20%
8.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""