Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
ARAHI 4
Код на производ:
(1106474-BHLR)
HOKA

ARAHI 4

Претходна цена
8.390 ДЕН
Моментална Цена
8.390 ДЕН
Моментална Цена
8.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 *
 • 4 *
 • 4.5 *
 • 5 36
 • 5.5 36 2/3
 • 6 37 1/3
 • 6.5 38
 • 7 38 2/3
 • 7.5 39 1/3
 • 8 40
 • 8.5 40 2/3
 • 9 41 1/3
 • 9.5 42
 • 10 *
 • 10.5 *
 • 11 *
 • 11.5 *
 • 12 *
 • 13 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 36 22
5.5 36 2/3 22.5
6 37 1/3 23
6.5 38 23.5
7 38 2/3 24
7.5 39 1/3 24.5
8 40 25
8.5 40 2/3 25.5
9 41 1/3 26
9.5 42 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд HOKA
Возраст За возрасни
Vidi jos
Големина ЕУ големина Големина во cm
5 36 22
5.5 36 2/3 22.5
6 37 1/3 23
6.5 38 23.5
7 38 2/3 24
7.5 39 1/3 24.5
8 40 25
8.5 40 2/3 25.5
9 41 1/3 26
9.5 42 26.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1110509-BIBH
7.551 ДЕН
Заштеда 10%
8.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 1110509-TVID
7.551 ДЕН
Заштеда 10%
8.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""