Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
TERREX AX3 BLUE
Машки outdoor патики
Код на производ:
(EF0338)
adidas

TERREX AX3 BLUE

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14-
 • 15
 • 6
 • 6-
 • 7
 • 7-
 • 8
 • 8-
 • 9
 • 9-
 • 10
 • 10-
 • 11
 • 11-
 • 12
 • 12- 48 31
 • 13
 • 13-
 • 14
Зачувајте во листата на желби
Разновидни и стабилни, овие планинарски патики се направени за брзо движење низ разни терени. Дизајнот се карактеризира со конструкција отпорна на абење за издржливост на сите терени. Подетално

Разновидни и стабилни, овие планинарски патики се направени за брзо движење низ разни терени.

Дизајнот се карактеризира со конструкција отпорна на абење за издржливост на сите терени.

Горниот дел е од мрежа и ги прави патиките лесни, а обликуваниот ентериер создава пријатна и удобна подлога.

Оваа патика содржи делови од велур.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива / зелена - legacy green/core black/glory blue

 • Материјал: Текстил / кожа

 • Машки outdoor патики

 • Шифра на артикл: EF0338

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Разновидни и стабилни, овие планинарски патики се направени за брзо движење низ разни терени.

Дизајнот се карактеризира со конструкција отпорна на абење за издржливост на сите терени.

Горниот дел е од мрежа и ги прави патиките лесни, а обликуваниот ентериер создава пријатна и удобна подлога.

Оваа патика содржи делови од велур.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: сива / зелена - legacy green/core black/glory blue

 • Материјал: Текстил / кожа

 • Машки outdoor патики

 • Шифра на артикл: EF0338

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX4623
adidas TERREX EASTRAIL GTR се многу удобни и издржливи патики за мажи. Тие се, пред сѐ,...
4.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX4625
adidas TERREX EASTRAIL GTR се многу удобни и издржливи патики за мажи. Тие се, пред сѐ,...
3.910 ДЕН
Заштеда 20%
4.888 ДЕН
Помош