Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
TENSAUR I
Детски патики
Код на производ:
(FW4003)
adidas

TENSAUR I

Претходна цена
1.488 ДЕН
Моментална Цена
1.488 ДЕН
Цена со попуст
1.042 ДЕН
Заштеда: 446 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25.5
 • 8-K 26
 • 9K 26.5
 • 9-K 27
 • 10K 10K
 • 10-K 10-K
 • 11K 11K
 • 11-K 11-K
 • 12K 12K
 • 12-K 12-K
 • 13K 13K
 • 13-K 13-K
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TENSAUR I се uniseks детски патики наменети за бебиња. Тие се дизајнирани да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмалите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив. Подетално

adidas TENSAUR I се uniseks детски патики наменети за бебиња.

 

Тие се дизајнирани да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмалите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив.

На горниот дел има мрежа која овозможува постојана циркулација на воздухот, спречувајќи потење на стапалата.

Патиките имаат лепенки кои го олеснуваат облекувањето.

Лесниот среден ѓон EVA нуди подобрена удобност и леснотија на секој чекор, а ѓонот одлично се прилагодува на различни површини.

Овие патики обезбедуваат безгрижни и удобни чекори за малите нозе.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Uniseks патики за бебиња

 • Мрежа на горниот дел за подобра циркулација на воздух

 • Лепенки за полесно облекување

 • Среден ѓон EVA

 • Обложување со текстил

 • Боја: розова - power pink/ftwr white/signal pink

 • Шифра на артикл: FW4003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TENSAUR I се uniseks детски патики наменети за бебиња.

 

Тие се дизајнирани да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмалите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив.

На горниот дел има мрежа која овозможува постојана циркулација на воздухот, спречувајќи потење на стапалата.

Патиките имаат лепенки кои го олеснуваат облекувањето.

Лесниот среден ѓон EVA нуди подобрена удобност и леснотија на секој чекор, а ѓонот одлично се прилагодува на различни површини.

Овие патики обезбедуваат безгрижни и удобни чекори за малите нозе.

 

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Uniseks патики за бебиња

 • Мрежа на горниот дел за подобра циркулација на воздух

 • Лепенки за полесно облекување

 • Среден ѓон EVA

 • Обложување со текстил

 • Боја: розова - power pink/ftwr white/signal pink

 • Шифра на артикл: FW4003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CG6819
1.341 ДЕН
Заштеда 25%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики D96911
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""