Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
NIKE PATH WNTR
Машки патики
Код на производ:
(BQ4223-700)
NIKE

NIKE PATH WNTR

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.432 ДЕН
Заштеда: 1.358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
ike PATH WNTR се машки патики за во зима. Тие се идеален избор во борбата против студот, суровите зими и врнежите. Подетално

Nike PATH WNTR се машки патики за во зима.

Тие се идеален избор во борбата против студот, суровите зими и врнежите.

Овој полу-длабок модел со груб горен дел и препознатливото лого на Nike ќе ви овозможи совршена удобност и топлина, без страв дека стапалата ќе ви бидат мокри.

Делот околу петицата и глуждот е мек, лесно ја држи ногата, обезбедувајќи стабилност и поддршка.

Централниот дел на ѓонот е подебел и удобен, додека самиот ѓон е направен од гума, што овозможува одлично прилагодување на различни површини.

Рефлексивните детали на овие машки зимски патики се одлични во услови на намалена видливост.

Овие патики се едноставно вистинскиот избор за оваа зима.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: златна
 • Шифра на артикл: BQ4223-700
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike PATH WNTR се машки патики за во зима.

Тие се идеален избор во борбата против студот, суровите зими и врнежите.

Овој полу-длабок модел со груб горен дел и препознатливото лого на Nike ќе ви овозможи совршена удобност и топлина, без страв дека стапалата ќе ви бидат мокри.

Делот околу петицата и глуждот е мек, лесно ја држи ногата, обезбедувајќи стабилност и поддршка.

Централниот дел на ѓонот е подебел и удобен, додека самиот ѓон е направен од гума, што овозможува одлично прилагодување на различни површини.

Рефлексивните детали на овие машки зимски патики се одлични во услови на намалена видливост.

Овие патики се едноставно вистинскиот избор за оваа зима.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетика, текстил
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: златна
 • Шифра на артикл: BQ4223-700
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6 38,5 24
6.5 39 24.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CT4352-102
Nike Air Max 90 се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел на па...
9.590 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CJ0611-102
Nike Air Max 90 PRM се машки патики кои остануваат верни на своите корени. Овој модел н...
9.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""