Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
RIDER ENERGY VII KIDS SS20
Код на производ:
(82734-23528)
RIDER

RIDER ENERGY VII KIDS SS20

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 *
 • 22 *
 • 27 *
 • 30 *
 • 31 *
 • 32 *
 • 33 *
 • 34 *
 • 36 *
 • 1920 *
 • 2122 *
 • 2324 *
 • 2526 *
 • 2728 *
 • 2931 *
 • 3233 *
 • 3334 *
 • 3435 *
 • 3536 *
 • 3738 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд RIDER
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Vidi jos

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Апостолки 81768-24124
395 ДЕН
Заштеда 50%
790 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Апостолки 81690-22853
545 ДЕН
Заштеда 50%
1.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""