Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
ZAXY REFLEX SLIDE FEM
Код на производ:
(17830-90059)
ZAXY

ZAXY REFLEX SLIDE FEM

Претходна цена
1.390 ДЕН
Моментална Цена
1.390 ДЕН
Цена со попуст
695 ДЕН
Заштеда: 695 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 37 37
 • 38 38
 • 39 39
 • 40 40
 • 3536 35-36
 • 3637 *
 • 3738 *
 • 3839 *
 • 3940 *
 • 4041 *
 • 4142 41-42
 • 4243 *
 • 4344 *
 • 4445 *
 • 4546 *
 • 4647 *
 • 4748 *
 • 4849 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ZAXY
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
3536 35-36
37 37
38 38
39 39
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд ZAXY
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
40 40
3536 35-36
37 37
38 38
39 39
4142 41-42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 17830-90058
695 ДЕН
Заштеда 50%
1.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""