Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

КУПИ СО VISA – и добиј дополителни 10% ПОПУСТ
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
adidas FORTARUN X MINNIE I
Детски патики
Код на производ:
(FV4260)
adidas

adidas FORTARUN X MINNIE I

Плати со VISA и оствари дополнителни бенефити.
Избери ги омилените модели, плати со VISA картичка и добиј дополнителен попуст од 10%. Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.990 ДЕН
Заштеда: 498 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20 11.5
 • 4-K 4-K
 • 5K 21 12.3
 • 5-K 22 12.8
 • 6K 23 13.2
 • 6-K 23.5 13.6
 • 7K 24 14
 • 7-K 25 14.5
 • 8K 25.5 14.9
 • 8-K 26 15.3
 • 9K 26.5 15.7
 • 9-K 27 16.1
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со овие патики со еластични ремени за лесно облекување, обезбедете им на најмалите удобна поддршка за целодневните авантури. Подетално

Со овие патики со еластични ремени за лесно облекување, обезбедете им на најмалите удобна поддршка за целодневните авантури.

Разиграниот и шарен дизајн го внесува Дизни стилот во секојдневието на вашите најмали.

 

Спецификации:

 • Унисекс патики за бебиња

 • Еластични ремени за лесно облекување

 • Горен дел: мрежа

 • Мека подлога Cloudfoam

 • ©Disney графички дизајн

 • Нелизгачки гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV4260

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
4-K 4-K
5K 21 12.3
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
6-K 23.5 13.6
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 14.9
8-K 26 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16.1
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Со овие патики со еластични ремени за лесно облекување, обезбедете им на најмалите удобна поддршка за целодневните авантури.

Разиграниот и шарен дизајн го внесува Дизни стилот во секојдневието на вашите најмали.

 

Спецификации:

 • Унисекс патики за бебиња

 • Еластични ремени за лесно облекување

 • Горен дел: мрежа

 • Мека подлога Cloudfoam

 • ©Disney графички дизајн

 • Нелизгачки гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: FV4260

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K 20 11.5
4-K 4-K
5K 21 12.3
5-K 22 12.8
6K 23 13.2
6-K 23.5 13.6
7K 24 14
7-K 25 14.5
8K 25.5 14.9
8-K 26 15.3
9K 26.5 15.7
9-K 27 16.1
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9227
adidas VS SWITCH се детски патики дизајнирани за сите спортски активности и игри. Тие п...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ0097
adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики инспирирани од моделите на патики за трчање од 90...
1.430 ДЕН
Заштеда 20%
1.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S24059
adidas TENSAUR I се патики за бебиња. Нивниот главен адут е практичноста. Кога станува ...
1.588 ДЕН
Помош