Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
90S RUNNER
Uniseks патики за трчање
Код на производ:
(FW7064)
adidas

90S RUNNER

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.792 ДЕН
Заштеда: 1.196 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- *
 • 15 *
 • 6 6
 • 6- 6-
 • 7 7
 • 7- 7-
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 10- 10-
 • 11 11
 • 11- 11-
 • 12 12
 • 12- 12-
 • 13 13
 • 13- *
 • 14 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas 9TIS RUNNER се uniseks патики за трчање. Нивниот дизајн е инспириран од модата на 90тите години. Подетално

adidas 9TIS RUNNER се uniseks патики за трчање.

Нивниот дизајн е инспириран од модата на 90тите години.

Ако сакате да трчате по асфалт, мора да имате ваков модел.

Овие врвни патики на адидас се подобрени со технологијата Cloudfoam, која овозможува исклучителна удобност.

Удобните перничиња овозможуваат лесно движење, дури и ако излезете од патеката на асфалтот.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел од патиката обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Ако трчањето е ваш животен стил, а удобноста и стабилноста се императив при изборот, овие патики нема да ве изневерат.

Тие се едноставно вистинскиот избор за вас.

 

Спецификации:

 • Uniseks

 • Технологија на Cloudfoam

 • Горен дел: синтетика и текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна /core black/bela/white/white

 • Шифра на артикл: FW7064

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 6
6- 6-
7 7
7- 7-
8 8
8- 8-
9 9
9- 9-
10 10
10- 10-
11 11
11- 11-
12 12
12- 12-
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas 9TIS RUNNER се uniseks патики за трчање.

Нивниот дизајн е инспириран од модата на 90тите години.

Ако сакате да трчате по асфалт, мора да имате ваков модел.

Овие врвни патики на адидас се подобрени со технологијата Cloudfoam, која овозможува исклучителна удобност.

Удобните перничиња овозможуваат лесно движење, дури и ако излезете од патеката на асфалтот.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел од патиката обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Ако трчањето е ваш животен стил, а удобноста и стабилноста се императив при изборот, овие патики нема да ве изневерат.

Тие се едноставно вистинскиот избор за вас.

 

Спецификации:

 • Uniseks

 • Технологија на Cloudfoam

 • Горен дел: синтетика и текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна /core black/bela/white/white

 • Шифра на артикл: FW7064

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 6
6- 6-
7 7
7- 7-
8 8
8- 8-
9 9
9- 9-
10 10
10- 10-
11 11
11- 11-
12 12
12- 12-
13 13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW8821
adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола на...
4.332 ДЕН
Заштеда 30%
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FV6026
adidas SUPERNOVA M се машки патики за трчање, кои носат совршена удобност и контрола. Т...
4.022 ДЕН
Заштеда 35%
6.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""