Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
RIDER CAPE XI AD
Код на производ:
(82215-20780)
RIDER

RIDER CAPE XI AD

Големини EU
Големини
Големини CM
  • 41 41
  • 42 42
  • 43 43
  • 44 44
  • 47 47
  • 3940 39-40
  • 4546 45-46
  • 4849 *
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2018
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3940 39-40
41 41
42 42
43 43
44 44
4546 45-46
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Сезона Пролет 2018
Бренд RIDER
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3940 39-40
41 41
42 42
43 43
44 44
4546 45-46
47 47

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош
string(0) ""
string(0) ""