Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
ADILETTE AQUA K
Код на производ:
(EF1749)
adidas

ADILETTE AQUA K

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална Цена
1.188 ДЕН
Цена со попуст
891 ДЕН
Заштеда: 297 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1K 1K
 • 2K 18
 • 3K 19
 • 4K 20
 • 5K 21
 • 6K 23
 • 7K 24
 • 8K 25,5
 • 9K 26,5
 • 10K 28
 • 11K 29
 • 12K 30,5
 • 13K 31,5
 • 1 33
 • 2 34
 • 3 35,5
 • 4 36,5
 • 5 38
 • 6 39,5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16,5
11K 29 17,5
12K 30,5 18,3
13K 31,5 19
4 36,5 22,5
5 38 23,5
6 39,5 24,5
1 33 20
2 34 20,7
3 35,5 21,5
2K 18 10
3K 19 11
3K 11
4K 20 11,5
5K 21 12
6K 23 13
7K 24 14
8K 25,5 14,7
9K 26,5 15,7
1K 1K

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Пливање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16,5
11K 29 17,5
12K 30,5 18,3
13K 31,5 19
4 36,5 22,5
5 38 23,5
6 39,5 24,5
1 33 20
2 34 20,7
3 35,5 21,5
2K 18 10
3K 19 11
3K 11
4K 20 11,5
5K 21 12
6K 23 13
7K 24 14
8K 25,5 14,7
9K 26,5 15,7
1K 1K

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош
string(0) ""
string(0) ""