Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
TOBY PS
Код на производ:
(S32059-BS501)
CHAMPION

TOBY PS

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Цена со попуст
1.134 ДЕН
Заштеда: 756 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 21 *
 • 22 *
 • 23 *
 • 24 *
 • 25 *
 • 26 *
 • 27 27
 • 28 28
 • 29 29
 • 30 30
 • 31 31
 • 32 32
 • 33 33
 • 33,5 *
 • 34 34
 • 35 35
 • 36 36
 • 37 37
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
37 37
36 36
36 36
36 36
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
28 28
29 29
30 30
31 31
32 32
33 33
34 34
35 35
37 37
36 36
36 36
36 36
27 27

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32167-MS521
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32173-WW001
1.434 ДЕН
Заштеда 40%
2.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S32167-WW001
1.494 ДЕН
Заштеда 40%
2.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""