Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
ENERGY - SKY VISION
Код на производ:
(149052-WNVR)
SKECHERS

ENERGY - SKY VISION

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална Цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
3.179 ДЕН
Заштеда: 1.711 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 35 35
 • 35,5 *
 • 36 36
 • 36,5 *
 • 37 37
 • 37,5 *
 • 38 38
 • 38,5 *
 • 39 39
 • 39,5 *
 • 40 40
 • 40,5 *
 • 41 41
 • 41,5 *
 • 42 42
 • 42,5 *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд SKECHERS
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
35 35
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 17694-RDPK
3.569 ДЕН
Заштеда 35%
5.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 149023-BKPK
2.789 ДЕН
Заштеда 35%
4.290 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""