Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ПРОДОЛЖЕНО РАБОТНО ВРЕМЕ НА CALL ЦЕНТАР ЗА BLACK WEEK

Понеделник - Сабота од 8 до 19ч

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
GRIFF
Женски патики
Код на производ:
(S10958-MS012)
CHAMPION

GRIFF

Претходна цена
3.590 ДЕН
Моментална Цена
3.590 ДЕН
Цена со попуст
2.334 ДЕН
Заштеда: 1.256 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 35
 • 36
 • 37
 • 38
 • 39
 • 40
 • 41
 • 42
 • 43
 • 44
 • 45
 • 46
 • 47
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42
46 46
45 45
44 44
43 43
44 44
45 45
44 44
47 47
47 47
35 35
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CHAMPION
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41
42 42
46 46
45 45
44 44
43 43
44 44
45 45
44 44
47 47
47 47
35 35
35 35

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11278-BS501
2.374 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11156-KK001
2.543 ДЕН
Заштеда 25%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S11278-WW001
2.374 ДЕН
Заштеда 30%
3.390 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""