Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
adidas RUN90S
Женски патики
Код на производ:
(EF0590)
adidas

adidas RUN90S

 Само на Sport Vision web shop до 19.мај.те чека дополнителен попуст од  10% на издвоената понуда. Избери го твојот омилен производ, вметни го во корпичка и попустот ќе биде автоматски пресметан! Комплетната понуда погледни ја ТУКА.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална цена
5.588 ДЕН
Цена со попуст
3.353 ДЕН
Заштеда: 2.235 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUN90S се женски патики за трчање направени во ерата кога трчањето станало масовно движење. Со својот дизајн тие се враќаат на класичниот изглед од 90-тите, што е надополнето со современи технологии кои го прават вашиот чекор совршено удобен. Подетално

adidas RUN90S се женски патики за трчање направени во ерата кога трчањето станало масовно движење.

Со својот дизајн тие се враќаат на класичниот изглед од 90-тите, што е надополнето со современи технологии кои го прават вашиот чекор совршено удобен.

Горниот дел е изработен од двослоен мрежест материјал кој овозможува вентилација, но и издржливост.

Овие патики имаат меки перничиња под стапалото кои обезбедуваат голема удобност при секој допир со земјата.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на разни површини, обезбедувајќи стабилност и безбедност.

Спецификации:

 • Горен дел: двослоен мрежест материјал
 • Гумен ѓон за прилагодување и издржливост
 • Технологија на среден ѓон од Cloudfoam пена
 • OrthoLite®
 • Боја: сива, црна, бела, розова
 • Шифра на артикл: EF0590
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош