Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

Контактирајте не на : 02/3055-222

             

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
GIGI
Код на производ:
(ELHF191211-12)
ELLESSE

GIGI

  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Сезона Лето 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Пливање
Сезона Лето 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
36 36
37 37
38 38
39 39
40 40
41 41

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELHF191296-80
790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELHF191296-01
790,00 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи ELHF191213-95
1.190,00 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""