Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

на целата територија на Р. Македонија

02 3055 222

НОВ БРОЈ НА КОНТАКТ ЦЕНТАР 

ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
PIACENTINO
ELLESSE

PIACENTINO

Код на производ: ELHF191177-01
1.090,00 MKD
763,00 MKD
534,00 MKD
Заштеда: 556,00 MKD
Извести ме за попуст
 • 40 *
 • 40.5
 • 41 *
 • 41.5
 • 42 *
 • 42.5
 • 43
 • 43.5
 • 44 *
 • 44.5
 • 45 *
 • 45.5
 • 46
 • 46.5
Количина: 1
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Состав
Категорија Папучи
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Пливање
Сезона Лето 2019
Бренд ELLESSE
Возраст За возрасни

Остави коментар

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 312618-011
1.113,00 MKD
Заштеда 30%
1.590,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи 881572-110
1.603,00 MKD
Заштеда 30%
2.290,00 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Папучи S21185-BS501
248,00 MKD
354,00 MKD
590,00 MKD
Помош
string(0) ""
string(0) ""